IJsblokjesmachine IM-30CPE-25 | 27kg/24u | Luchtgekoeld
2.460,00 1.720,00 Excl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
Hoshizaki
1.720,00 Excl. btw
Beschikbaar
âś“ 27 Kilo per 24 uur
âś“ 11,5 kg bunkerinhoud
âś“ Luchtgekoeld
âś“ Rechthoekige ijsblokjes 25x25x23mm
âś“ Breedte 39,8 cm, diepte 45,1 cm, hoogte 69,5 cm
âś“ 230 Volt, 215 Watt Lees meer.
1-3 werkdagen
  • De scherpste online prijzen
  • Op rekening B2B bestellen
  • 50.000+ Klanten gingen u voor
Productomschrijving
Compacte en professionele ijsblokjesmachine van het merk Hoshizaki, gemaakt van RVS. Het gaat om een compacte uitvoering om bijvoorbeeld eenvoudig onder de bar te plaatsen. Dit model heeft een productiecapaciteit van 27 kilo per 24 uur en een bunkercapaciteit van maar liefst 11,5 kilo. De ijsblokjes zijn rechthoekig en hebben de volgende afmetingen: breedte 25mm, diepte 25mm, hoogte 23mm (small).
Eigenschappen Hoshizaki IM-30CPE-25:
- Capaciteit: 27 Kilo per 24 uur
- Opslagcapaciteit: Circa 11,5 kg
- Type ijsblokjes: Rechthoekig (small) 25x25x23mm
- Luchtgekoeld
- Aansluitwaarde: 230 Volt, 0,21 kW
- Koelmiddel: R290
- Afmetingen: Breedte 39,8 cm, diepte 45,1 cm, hoogte 69,5 cm
- Poten: 90 - 125 mm