IJsblokjesmachine IM-45CPE-U-25 UltraCube | 42kg/24u | Luchtgekoeld
3.830,00 2.873,00 Excl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
Hoshizaki
2.873,00 Excl. btw
Beschikbaar
âś“ 42 Kilo per 24 uur
âś“ 15 kg bunkerinhoud
âś“ Luchtgekoeld
âś“ Rechthoekige ijsblokjes 25x25x23mm
âś“ Breedte 63,3 cm, diepte 51,1 cm, hoogte 69 cm
âś“ 230 Volt, 245 Watt Lees meer.
1-3 werkdagen
  • De scherpste online prijzen
  • Op rekening B2B bestellen
  • 50.000+ Klanten gingen u voor
Productomschrijving
Professionele ijsblokjesmachine IM-45CPE-U-25 UltraCube van het merk Hoshizaki, gemaakt van RVS. Dit model heeft een productiecapaciteit van 42 kilo per dag en een bunkercapaciteit van maar liefst 15 kilo. De ijsblokjes zijn rechthoekig en hebben de volgende afmetingen: breedte 25mm, diepte 25mm, hoogte 23mm (small).
Eigenschappen Hoshizaki IM-45CPE-U-25 UltraCube:
  • Capaciteit: 42 kilo per 24 uur
  • Opslagcapaciteit: 15 kg
  • Type ijsblokjes: Rechthoekig (Small) 25x25x23mm
  • Soort koelsysteem: Luchtgekoeld
  • Koelmiddel: R290
  • Maximale omgevingstemperatuur: +40 graden
  • Afmetingen:
    • Breedte: 63,3 cm
    • Diepte: 51,1 cm
    • Hoogte: 69 cm
  • Aansluitwaarde: 230 Volt, 0,245 kW
  • Poten: 90 - 125 mm